Budúcnosť je v našich rukách.

Autor: Simona Mihóková | 2.12.2011 o 19:35 | Karma článku: 3,18 | Prečítané:  710x

Vedeli ste, že keby sa ľudia viac sústredili na svoje vnútorné ja, na to, čo driema v nich a čo je na nich najprirodzenejšie, mohol by každý ovládať telepatiu, telekinézu a podobné schopnosti?

Viete si predstaviť aké by to bolo úžasné? Kúzelné? Utópia.
A čo robíme my? Niekto povedal, že to nie je potrebné, že to nie je dôležité, alebo rovno, že sú to hlúposti, pretože sa to nedá logicky dokázať. A tak kašleme na svoju dušu a zameriavame sa na zbytočnosti. Mohli by sme mať krásny život v úplne inom svete. Kto vie aké by to bolo...
Proste si myslím, že sa ľudstvo uberá zlým smerom. A nie som si istá, či sa chcem dozvedieť, akým a ako sa to skončí.

Čítala som o toľkých divných veciach, že ma desí, čo všetko je možné, čo všetko môže existovať. A keď o tomto rozmýšľam, mám problémy sa v tom orientovať. Ľudia sú vychovaní pod prísnymi pravidlami. Rodičia nám už od malička vtláčajú do hlavy, čo je správne a nesprávne. Toto je nemožné, tamto je šialené, toto neexistuje. Omyl, veľký omyl.
Kto vie, možno sa v roku 2012 naozaj niečo stane. Možno sa naplní teória, že ľudstvo prejde... do iného veku. A kto vie, treba to bude fungovať tak, že prežijú iba tí, ktorí skutočne veria. Ktorí sa nedržia hlúpych pravidiel a sú schopní sa nejako prispôsobiť, alebo niečo také. Nikto nevie.


V podstate je mi jedno, ako sa svet posunie ďalej. Je mi jedno, čo sa stane. Vždy zostanem na svojej strane, nech sa už pod pojmom Boh chápe čokoľvek. Nevzdám sa svojich názorov.
Nevzdám sa seba samej.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Učiteľ, ktorý sa rád hral. Ako sa Milan Reindl stal dizajnérom Lego Technic

Nevyštudoval techniku ani dizajn. Napriek tomu sa stal jedným z jedenástich dizajnérov Lego Technic. Len vďaka tomu, že si rád z lega skladal veci, na ktoré nemal návod.

SVET

Výbuchy po futbalovom zápase v Istanbule zabili 29 ľudí

K explóziám došlo hodinu po zápase medzi Besiktasom a Bursasporom.

DOMOV

Smer chce byť politicky nekorektný aj robiť poriadky v osadách

Novými podpredsedami sú Blanár a Žiga.


Už ste čítali?